Provac 300 WD

Provac 300 WD: Itaalias valmistatud kõrgekvaliteediline tolmuimeja

Oleme uhked tutvustama meie uusimat puhastuslahendust – PROVAC 300 WD, mis on Du-Puy kaubamärgi professionaalne tolmuimeja märjaks ja kuivaks puhastamiseks. Kui otsite usaldusväärset ja võimsat tolmuimejat, mis on valmistatud Itaalias ja suudab rahuldada kõik teie puhastusvajadused, siis PROVAC 300 WD on just teile!

Miks valida PROVAC 300 WD?

1. Võimas jõudlus:
PROVAC 300 WD on varustatud võimsa 1,1 kW tööstusliku mootoriga, mis tagab õhuvoolu 180 m3/h. See võimaldab tolmuimejal tõhusalt imeda igasugust mustust ja jäätmeid, isegi kõige raskemini eemaldatava.

2. Tõhus filtreerimissüsteem:
Selle 2000 cm2 filtripind kaitseb mootorit tolmuosakeste ja jääkainete eest, pikendades seeläbi tolmuimeja eluiga. See tagab, et teie puhastusvahend püsib alati heas töökorras.

3. Mitmekülgsus ja mugavus:
Alla meetri kõrgune PROVAC 300 WD on lihtne käsitseda ja sobib suurepäraselt kodukoristuseks ning väikestes käsitöökodades, kuurortides ja hotellides kasutamiseks. Selle tugev terastrummel tagab vastupidavuse igas töökeskkonnas.

4. Komplekt tarvikutega:
Tolmuimejaga on kaasas tarvikukomplekt, mis hõlmab kõiki vajalikke vahendeid erinevate puhastustööde jaoks. Nii saate kohe alustada igat tüüpi puhastustöödega, ilma et peaksite midagi juurde ostma.

Itaalias valmistatud

PROVAC 300 WD on valmistatud Itaalias, mis on tuntud oma kõrgekvaliteediliste ja vastupidavate toodete poolest. Kui otsite tolmuimejat, millele võite loota aastateks, on PROVAC 300 WD õige valik. Itaalia tootmine tagab usaldusväärsuse ja kvaliteedi, mida võite usaldada.

Hakka PROVAC 300 WD kasutajaks täna!

Ärge laske tolmul ja mustusel end takistada – investeerige PROVAC 300 WD tolmuimejasse ja kogege puhastamise uut taset. Lisage see oma ostukorvi täna ja nautige puhtamat ja tervislikumat keskkonda!

Hind: 339.00€

Tellimiseks külastage meie e-poodi ja lisage PROVAC 300 WD ostukorvi!